HOMEROZPIS
PROGRAM
PŘIHLÁŠENÍ
KE STAŽENÍ
 
 
AKTUALITY
 
07.12.2009 - První ohlasy účastníků školení naleznete zde.
07.12.2009 - V sekci KE STAŽENÍ je již i prezentace Tomáše Matrase.
06.12.2009 - Školení je za námi. Přeji všem rozhodčím mnoho spokojených závodníků, při akcích, na kterých se budou podílet. V sekci KE STAŽENÍ naleznete závěrečnou zprávu a taky podklady pro moji přednášku o stavbě tratí. (Prezentace v PowerPointu měla skoro 60 MB, proto jsem ji na stránky vyexportoval do formátu *pdf.) Časem by se zde měla objevit i prezentace Tomáše Matrase, ukázky některých tratí, které účastníci vytvořili, a snad i nějaké hodnocení od přímých aktérů.
29.11.2009  - V případě zájmu MŮŽETE začít pracovat na samostatném stavitelském úkolu. Zatím sice (všichni) nemáte informace o tom, jak správně stavět tratě, ale na základě materiálů k samostudiu (viz odkazy v zadání a sekce KE STAŽENÍ) si můžete vytvořit alespoň základní koncepci tratí a tu po přednášce o stavbě tratí již jen doladit. Pokud vlastníte notebook, doporučuji přivézt si jej s sebou a stavět v OCADu či OORGu.  V opačném případě dostanete na školení vytištěnou mapu a pro obhajobu vaší práce ji potom digitalizujeme. Zadání stavitelského úkolu bylo též odesláno všem přihlášeným e-mailem.   
26.11.2009  - Byl zveřejněn program školení. O tomto víkendu zde naleznete i zadání samostatného stavitelského úkolu, jehož řešení si můžete na základě samostudia předpřipravit v teple domova a pak na základě dalších informací doladit přímo na školení. 
05.11.2009  - Zahájen provoz stránek. Můžete si prostudovat rozpis a přihlásit se na školení R3.
 
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Hledej...

Lajkovník

140 datlů

Moje klávesnice má na svědomí také...